Úklid ve Zlíně.cz

Menu

...Pro Vás uklidíme za Vás...

O nás

Profesionální úklid ve Zlíně a okolí

Poskytováním služeb v oblasti úklidu a péče o nemovitosti se zabýváme od roku 2003. Zpočátku jsme naši činnost zaměřili převážně na úklid bytů a rodinných domů a podpořili tak nově vznikající trend profesionální péče o domácnost. Postupně jsme nabídku služeb rozšířili o oblast úklidu nebytových prostor.

Naší první obchodně-pracovní zkušeností s komerčním úklidem byl denní úklid administrativní budovy, ke kterému postupně přibývaly další pravidelné a jednorázové úklidy bytů a rodinných domů, firemních prostor, obchodů, barů, restaurací, diskotéky, privátních zdravotnických zařízení apod.

V současné době nabízíme komplexní služby v oblasti úklidu, a to jak bytových, tak nebytových či provozních prostor. Mezi naše doplňkové služby patří péče o nemovitosti v době Vaší středně, krátko i dlouhodobé nepřítomnosti a další služby z naší nabídky, jako např. hojně využívaná služba žehlení.

Naší prioritou je poskytování služeb na co nejvyšší úrovni za přijatelné ceny, a to vše se samozřejmou snahou o vyhovění potřebám klienta završenou jeho absolutní spokojeností. Používáme výhradně prostředky nezatěžující životní prostředí a splňující nejvyšší nároky na jejich kvalitu. Výběru spolehlivých a bezúhonných pracovníků přikládáme největší důležitost a jejich prověření a zaškolení věnujeme patřičnou pozornost. Naše služby poskytujeme ve Zlínském kraji.

Pokud jste služeb úklidové firmy ještě nikdy nevyužili a nevíte, jak to přesně funguje, zavolejte nám a my Vám zodpovíme všechny Vaše otázky. Pomůžeme Vám navrhnout úklidový režim dle Vašich potřeb a požadavků.

Informace a objednávky na tel. 777 611 111 nebo nám napište na e-mail: agenturaccs@seznam.cz

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.