Úklid ve Zlíně.cz

Menu

...Pro Vás uklidíme za Vás...

Proč si najmout "úklidovku"

Naše přednosti – Vaše výhoda:

 • KVALITA
 • FLEXIBILITA
 • SPOLEHLIVOST

Proč si najmout úklidovou firmu pro Vaše „nebytové prostory“?

Důvodů pro oslovení úklidové firmy je mnoho. Jedním ze základních důvodů je fakt, že uklizená kancelář je vizitkou firmy. Udržované prostory vypadají lépe, zvyšují efektivitu práce zaměstnanců a také Vám pomohou udělat dobrý dojem na Vaše zákazníky a obchodní partnery.

Pokud se rozhodnete kvůli úklidu přijmout nové zaměstnance, strávíte mnoho času hledáním schopných pracovníků a jejich zaškolení. Zároveň budete muset zakoupit základní úklidovou techniku, bez které se při údržbě rozsáhlejších prostor neobejdete. Budete muset vyčlenit zaměstnance, který se bude zabývat kontrolou dodržování kvality a harmonogramu práce a zajišťováním čistící a úklidové techniky nezbytné k provádění úklidu.

Nejen proto se Vám vyplatí svěřit úklid kancelářských a administrativních budov naší agentuře. Máme dostatek zaměstnanců i spolehlivou techniku, a tak Vám můžeme zaručit, že úklid proběhne vždy v požadovaném termínu, rozsahu a kvalitě. Náš personál je vždy velmi dobře proškolený. Samozřejmostí je okamžitá náhrada zaměstnance v době jeho nemoci. Víme, že naši klienti potřebují naši diskrétnost. Chtějí mít uklizeno, ale nevědět o úklidu.

Nemusíte dohlížet na naše zaměstnance, kontrolovat kvalitu úklidu ani připravovat jeho harmonogram. Stačí nám upřesnit, o jaké úklidové práce máte zájem, a vše ostatní už zajistíme. Jednoduše nás kontaktujte.


Proč si najmout úklidovou firmu pro Vaše „bytové prostory“?

Zvykli jsme nazývat domácí úklid druhou směnou. Buď nás otravuje, nebo si naopak připadáme jako hrdinové, že to zvládáme. Ale upřímně, jde o hrdinství v době, kdy se to na internetu i ve Zlatých stránkách nabídkami služeb profesionálního úklidu v domácnostech jen hemží?

V běžné domácnosti existují desítky míst, která vyžadují pravidelný úklid. Každý týden tak trávíte úklidem domácnosti několik hodin svého času, které byste jinak mohli věnovat příjemnějším činnostem. Protože dnes spousta z nás pociťuje nedostatek času nebo svůj čas umí využít jiným vhodným způsobem, chceme Vám pomoci tím, že na sebe převezmeme odpovědnost za úklid Vašeho domu či bytu. Toto jsme schopni také doplnit dalšími službami, které Vám zpříjemní život.

Provádíme denní, týdenní i jednorázové úklidy. Stačí nám několik málo hodin, abychom provedli kompletní úklid Vašeho domu či bytu. O Vaši domácnost budeme pečovat každý den, týdně nebo třeba jen několikrát ročně v předem domluvených termínech. Rádi Vám pomůžeme také s generálním úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.
Samozřejmostí je, že veškeré práce provádí profesionální pracovníci, kteří prošli náročným výběrem, nemají záznam v rejstříku trestů, jsou diskrétní, spolehlivý a absolvovali zaškolení v oblasti úklidu a ve vystupování a jednání se zákazníkem. Tito naši pracovníci jsou průběžně kontrolováni manažerem projektu, který dohlíží nad dodržováním vysoké úrovně kvality všech služeb.

Všechny práce se provádějí speciálními prostředky a postupuje se podle ověřených pracovních postupů, které zohledňují specifika různých materiálů a povrchů. Naše firma je pojištěna pro případ způsobení škody u pojišťovny KOOPERATIVA a.s.. Nyní si, prosím, vyberte z našich služeb nebo nás přímo kontaktujte, abychom Vám mohli pomoci "ušít vše na míru".


...dalších 10 důvodů, proč svěřit úklid profesionální úklidové firmě:

 1. Pokud to není váš "biznys", pak to není vaše práce.
 2. Pokud úklid zajišťují vaši zaměstnanci, odvádí je to od jejich práce, která vám vydělává peníze.
 3. Pokud zajišťujete úklid pro svého zaměstnavatele, pak pravděpodobně jste odborníky na jinou činnost a bylo by lepší přivydělat si v oblasti vaší odbornosti.
 4. Pokud máte nové či jiné požadavky na úklid, sdělíte je pouze přidělenému pracovníkovi a on se o to již postará.
 5. Pokud potřebujete ušetřit náklady, pak outsourcing úklidových služeb je skvělou volbou.
 6. Zbavte se starostí, které může řešit někdo jiný - profesionální úklidová firma.
 7. Máte více času na svou práci, rodinu, koníčky, přátele.
 8. Úklid je prováděn odborně, chrání váš majetek.
 9. Určitě je ještě nějaký dobrý důvod, který znáte pouze Vy:-)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.